0
Kapat× Bize Ulaşın info@brofactory.com
tshirt colorful gaming tshirt design

BroFactory kullanıcılarına ilgi alanlarına göre aksesuarlar/ürünler sunmayı amaçlayan yeni nesil bir e-store olarak faaliyetine başlamıştır. İsterseniz tshirt alarak giyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın, isterseniz bir tablo alarak iç mekanınızda tarzınızı yansıtın. Ürün çeşitliliğini arttırmak için yoğun olarak çalışıyoruz.

Amacımız her genç kalan bireyin kendine göre birşeyler bulabileceği bir dünyaya adım atmasını sağlamak. Bunun içi ekibimiz yoğun çaba sarfetmekte ve platformumuzu geliştirme çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Çalışma şeklimiz ise müşteri odaklı ve istenilen desen/tasarımın ürün üzerine en uygun metodla uygulanıp müşteriye ulaşmasını sağlamaktır. Bize tasarımlarınızla gelebilir ve grafik sorumlumuzdan baskı aşamasına kadar bilgi alabilirsiniz. Tecrübeli çalışanlarımız sizlere renk, ürün, bakım vb konularda bilgilerini aktarmaktan çekinmez.

Kurumsal çözümler sunabilmek için toplu siparişleriniz de bireysel siparişleriniz gibi özenle değerlendirilip aynı prensiple basım aşamasına kadar taşınır ve paktlenip sizlere ulaşır.

Bayilik başvuruları için iletişim formundan bizlere ulaşın ve detayları sizlere aktaralım.